ΠΟΛΥΓΩΝΟ

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Καθαρό το DNA των Ελλήνων

+3
xstyl
gman
Ομήρου Απόγονος
7 απαντήσεις

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

omhros_arvaniths


γωνία
γωνία

θες να πεις οτι το πιστευεις αυτο με τα πανεπιστημια?δηλαδη σε τι δειγμα ανθρωπων τα εκαναν αυτα?το nickname αλλαζει?πανω που εγραψες οτι εχεις βλαχο συγγενη,καποιος μπορει να σκεφτει οτι ταυτιζομαι με το βλαχο συγγενη,αφου γραφω nickname ομηρος_αρβανιτης -βλαχος και εσυ λες οτι εισαι απογονος του ομηρου,χωρις να διευκρινιζεις..

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Γιατί?Δεν έγινε μόνο σε ένα πανεπιστήμιο.
Δεν καταλαβαίνω τί λες...
Δες κι αυτό το βίντεο https://www.youtube.com/watch?v=FY-yJTDcOmc

omhros_arvaniths


γωνία
γωνία

τι δεν καταλαβαινεις,ομηρε?θες να σου βρω links που ελληνες λενε το αντιθετο απο τα videos?αρβανιτες-αισθανονται Ελληνες?

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

omhros_arvaniths έγραψε:τι δεν καταλαβαινεις,ομηρε?θες να σου βρω links που ελληνες λενε το αντιθετο απο τα videos?αρβανιτες-αισθανονται Ελληνες?
Είπα και πρίν πως δεν γνωρίζω πολλά για τους Αρβανίτες.Και σταμάτα να διαβάζεις πολύ bulgarmak.

Επισκέπτ


Επισκέπτης

Ομήρου Απόγονος έγραψε:
omhros_arvaniths έγραψε:τι δεν καταλαβαινεις,ομηρε?θες να σου βρω links που ελληνες λενε το αντιθετο απο τα videos?αρβανιτες-αισθανονται Ελληνες?
Είπα και πρίν πως δεν γνωρίζω πολλά για τους Αρβανίτες.Και σταμάτα να διαβάζεις πολύ bulgarmak.

Πιαστηκε αυτος που διαβαζει bulgarmak .χαχα. Μου φαινεται οτι παντου ψαχνεις εχθρους και ανθελληνες- μπες σε αυτο το σαϊτ και νομιζω οτι θα συνελθεις λιγο

www.ndimou.gr

Επισκέπτ


Επισκέπτης

φασισμός ο [fasizmós] Ο17 : 1. πολιτικοκοινωνικό σύστημα της άκρας δεξιάς, με έντονα αυταρχικό και εθνικιστικό χαρακτήρα, που καταργεί τον κοινοβουλευτισμό και τη δημοκρατία και βασίζεται στο μονοκομματισμό και στον ολοκληρωτισμό: Ο ~ αιματοκύλησε την Ευρώπη. Δε θα περάσει ο ~! 2. (ιστ.) δικτατορικό καθεστώς που, με αρχηγό το Mουσολίνι, επικράτησε στην Iταλία: Ο ιταλικός ~ κράτησε από το 1922 ως το 1943. 3. χαρα κτηρισμός αυταρχικής ενέργειας, πράξης ή καταπιεστικής, δεσποτικής συμπεριφοράς: Ο κοινωνικός / καθημερινός ~ του άντρα απέναντι στη γυναί κα / των γονιών απέναντι στο παιδί.

η υπογραμιση δικη μου

γιατι ειναι καραμελα δηλαδη; σε πολλα σημεια των ποστς σου μπορεις να χαρακτηρηστεις αυταρχικος και εθνικιστης μη μου πεις
οτι δεν το καταλαβαινεις . Εκτος βεβαια αν εχεις κανενα αλλο ορισμο του φασισμου

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Εθνικιστής είμαι.Ο εθνικισμός υπήρχε απο την αρχαιότητα.Αυτό που κάνεις να με συγχέεις με τους ιταλούς δεν είναι ευγενικό και δείχνει ελλειπή μόρφωση.

Επισκέπτ


Επισκέπτης

δεν σε συνδεω εγω ο Τριανταφυλιδης το κανει

υπηρξε και ελληνικος φασισμος , με αυτον δεν εχεις προβλημα;

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

athirostomos έγραψε:δεν σε συνδεω εγω ο Τριανταφυλιδης το κανει

υπηρξε και ελληνικος φασισμος , με αυτον δεν εχεις προβλημα;
Ακουστά τον έχω αλλά δεν ξέρω τί είναι.
Ελληνικός φασισμός?Ο φασισμός των ιταλών ήταν.....

Επισκέπτ


Επισκέπτης

λεξικο ειναι και μας δινει τουλαχιστον 1 (οχι μονο) επιχηρημα να σε χαρακτηρησουμε φασιστα

μηπως εχεις αλλη γνωμη ; πες μας τεςπα τι ειναι τελικα φασισμος

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Ε ναι λοιπόν.Άμα το πάς έτσι είμαι τόσο φασίστας όσο και ο βασιλιάς Λεωνίδας.
(φασισμος είναι καθαρά ιταλική λέξη)

Επισκέπτ


Επισκέπτης

βρε τι ειναι σε ρωτησα

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Πολιτικό σύστημα του μουσολίνι...τι είναι δηλ?

Επισκέπτ


Επισκέπτης

Ομήρου Απόγονος έγραψε:Εθνικιστής είμαι.Ο εθνικισμός υπήρχε απο την αρχαιότητα.Αυτό που κάνεις να με συγχέεις με τους ιταλούς δεν είναι ευγενικό και δείχνει ελλειπή μόρφωση.

Ωραιο ανεκδοτο!! Η πραγματικοτητα ομως ειναι οτι ο εθνικισμος ειναι αρρωστια που εχει τις ριζες του στον ευρωπαϊκο ρομαντισμο,οπως κ οι εθνικες ταυτοτητες .

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Η ύπαρξη εθνικών ταυτοτήτων είναι αρρώστια?Δηλ το ότι υπάρχουν διάφορα είδη φρούτα αυτό είναι αρρώστια?Το ότι έχουμε διάφορα λαχανικά είναι αρρώστια?Είσαι διαφορετικός απο εμένα.Μήπως είσαι άρρωστος?
Ρομαντικός είμουν και θα είμαι...Κάνω κάποιο έγκλημα?

Επισκέπτ


Επισκέπτης

Ομήρου Απόγονος έγραψε:Η ύπαρξη εθνικών ταυτοτήτων είναι αρρώστια?Δηλ το ότι υπάρχουν διάφορα είδη φρούτα αυτό είναι αρρώστια?Το ότι έχουμε διάφορα λαχανικά είναι αρρώστια?Είσαι διαφορετικός απο εμένα.Μήπως είσαι άρρωστος?
Ρομαντικός είμουν και θα είμαι...Κάνω κάποιο έγκλημα?
Οι ονειροπολισιες σου μου ειναι αδιαφορες οσο δεν μπορεις να επιβληθης.

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Το ίδιο και οι δικές σου.

Επισκέπτ


Επισκέπτης

Εμεις τουλαγχιστον ουτε σαπουνι καναμε απο ανθρωπους ουτε απαγορευαμε στον κοσμο να χρεισημοποιει την μητρικη του γλωσσα ουτε ονειρευομαστε να κανουμε κατι τετοιο

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Μπαρντον?Σαπούνι οι άνθρωποι?

Επισκέπτ


Επισκέπτης

Ομήρου Απόγονος έγραψε:Μπαρντον?Σαπούνι οι άνθρωποι?
Αυτα εγιναν απο καποιους εκπροσωπους του λευκου πολιτισμου (σορυ για τον πλεονασμο-πολιτισμος εξ ορισμου ανηκει στους λευκους,την αρια φυλη) στην Γερμανια προ 60ετειας. Δυστυχως η τεχνη της σαπουνοποιηας εχει εκλιψη. Ο μοναδικος δασκαλος στην Ελλαδα ειναι ο χερ Κοπραντινος Φον Πλευρης οστις ειναι συνταξιουχος .

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Τί λές μωρε?Πότε άνθρωπος έγινε σαπούνι σε αυτό τον πλανήτη?

Επισκέπτ


Επισκέπτης

Ομήρου Απόγονος έγραψε:Τί λές μωρε?Πότε άνθρωπος έγινε σαπούνι σε αυτό τον πλανήτη?
Δυστυχως στην Ελλαδα η αρνηση του ολοκαυτοματος δεν ειναι καταδικασταια

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Δεν νομίζεις πως αυτό που λές είναι φασιστικό εσύ ο μέγας αντιφασίστας?

Επισκέπτ


Επισκέπτης

Οταν ο Πλευρης και οι οπαδοι του αρνουνται το ολοκαυτομα και υποστιριζουν οτι πρεπει να ολοκληρωθει,δεν θεωρω καθολου φασιστικο να σταματας τον φασισμο

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Δεν λένε να ολοκληρωθεί...Αν διαβάσεις προσεκτικά το βιβλίο του <<εβραίοι όλη η αλήθεια>> θα μάθεις...Σε προηγούμενο ποστ είχες μιλήσει για την ελευθερία των πιστεύω.Αυτή είναι η ελευθερία που υποστηρίζεις?Να διώκονται οι αρνητές του ολοκαυτώματος?

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Παρόμοια θέματα

-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης