ΠΟΛΥΓΩΝΟ

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μηχανoκίνητος Αθλητισμός

+3
Ομήρου Απόγονος
ham
Sir_speaker1
7 απαντήσεις

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Ποιό μηχανοκίνητο άθλημα προτιμάτε;

Μηχανoκίνητος Αθλητισμός  - Σελίδα 2 I_vote_lcap40%Μηχανoκίνητος Αθλητισμός  - Σελίδα 2 I_vote_rcap 40% [ 2 ]
Μηχανoκίνητος Αθλητισμός  - Σελίδα 2 I_vote_lcap20%Μηχανoκίνητος Αθλητισμός  - Σελίδα 2 I_vote_rcap 20% [ 1 ]
Μηχανoκίνητος Αθλητισμός  - Σελίδα 2 I_vote_lcap20%Μηχανoκίνητος Αθλητισμός  - Σελίδα 2 I_vote_rcap 20% [ 1 ]
Μηχανoκίνητος Αθλητισμός  - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Μηχανoκίνητος Αθλητισμός  - Σελίδα 2 I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Μηχανoκίνητος Αθλητισμός  - Σελίδα 2 I_vote_lcap20%Μηχανoκίνητος Αθλητισμός  - Σελίδα 2 I_vote_rcap 20% [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 5


Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

gman

gman
designer
designer

xstyl έγραψε:ρε γμτ, πως μπορειτε και παρακολουθητε φορμουλα? εγω πραγματικα την βαριεμαι. δεν ειναι σαν το μπασκετ για παραδειγμα που ολη την ωρα ειμαι στην τσιτα...
αφού δεν παρακολουθείς μπάσκετ ρε ψεύτη... Razz

xstyl

xstyl
administrator
administrator

οντος. δεν ειμαι φανατικος του μπασκετ. αλλα ο,τι αγωνα εχω παρακολουθησει, ολη την ωρα με την αγωνια ειμουν. πραγμα που δεν το χω παθει παρακολουθωντας φορμουλα...

ham

ham
moderator
moderator

Χιλιάδες κόσμος συγκεντρώθηκε στην εκκλησία της πόλης Κοριάνο, όπου τελέστηκε η νεκρώσιμος ακολουθία του Μάρκο Σιμοντσέλι. Συγγενείς και φίλοι είπαν το τελευταίο αντίο στον αδικοχαμένο Ιταλό, ο οποίος έχασε τη ζωή του στο γκραν πρι της Μαλαισίας.

Όσοι βρέθηκαν έξω από την εκκλησία κρατούσαν μπαλόνια με τον αριθμό «58», αριθμός της μοτοσικλέτας του Σιμοντσέλι, καθώς επίσης λουλούδια και αφίσες του supre Sic.

[img]Μηχανoκίνητος Αθλητισμός  - Σελίδα 2 164816 [/img]

https://polygono.forumgreek.com

Sir_speaker1

Sir_speaker1
πεντάγωνο
πεντάγωνο

Μοιάζει απίθανο αλλά ναι o Sebastian Vettel είχε την πρώτη εγκατάλειψη της χρονιάς. Ο παγκόσμιος πρωταθλητής εγκατέλειψε ύστερα από κλαταρισμένο λάστιχο έχοντας σημειώσει μόλις λίγα μέτρα από τον 1ο γύρο. Νικητής του αγώνα του Abu Dabbi αναδείχθηκε ο Lewis Hamilton ενώ τις άλλες δύο θέσεις του βάθρου συμπλήρωσαν οι Fernado Alonso και Jason Button.

Sir_speaker1

Sir_speaker1
πεντάγωνο
πεντάγωνο

Τον 8ο τίτλο της καριέρας του πανηγύρισε χτες ο Sebastian Leab. Μετά και το γκραν πρι της Ουαλίας και παρά την εγκατάλειψη που είχε, ευτύχισε να κατακτήσει ένα ακόμα τίτλο wrc κάνοντας στον τον οδηγό με τα περισσότερα τρόπαια στην ιστορία του μηχανοκίνητου αθλητισμού.

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Παρόμοια θέματα

-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης