ΠΟΛΥΓΩΝΟ

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μηχανoκίνητος Αθλητισμός

+3
Ομήρου Απόγονος
ham
Sir_speaker1
7 απαντήσεις

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Ποιό μηχανοκίνητο άθλημα προτιμάτε;

Μηχανoκίνητος Αθλητισμός  I_vote_lcap40%Μηχανoκίνητος Αθλητισμός  I_vote_rcap 40% [ 2 ]
Μηχανoκίνητος Αθλητισμός  I_vote_lcap20%Μηχανoκίνητος Αθλητισμός  I_vote_rcap 20% [ 1 ]
Μηχανoκίνητος Αθλητισμός  I_vote_lcap20%Μηχανoκίνητος Αθλητισμός  I_vote_rcap 20% [ 1 ]
Μηχανoκίνητος Αθλητισμός  I_vote_lcap0%Μηχανoκίνητος Αθλητισμός  I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Μηχανoκίνητος Αθλητισμός  I_vote_lcap20%Μηχανoκίνητος Αθλητισμός  I_vote_rcap 20% [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 5


Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Sir_speaker1

Sir_speaker1
πεντάγωνο
πεντάγωνο

Όλα τα νέα από τον μηχανοκίνητο αθλητισμό: Formula 1 Wrc Moto Gp και άλλα μηχανοκίνητα σπορ.

Παραπάνω μπορείτε να ψηφίσετε τα αγαπημένα σας μηχανοκίνητα σπορ!

ham

ham
moderator
moderator

Δεν έχω δει σχεδόν ποτέ formula1 και δε μ'αρέσει,και αναρωτιέμαι ποιοι είναι οι λόγοι ύπαρξης αυτού του πράγματος. Μόνο λίγο στο τέλος είδα τον φετινό τελευταίο αγώνα στις 2 Νοεμβρίου 2008. Θεωρείτε ότι ο βαθμολογικά αδιάφορς Glok πάτησε επίτηδες φρένο στην τελευταία στροφή και άφησε τον Hamilton να τον προσπεράσει και να γίνει πρωταθλητής;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ham στις 24/10/2011, 06:40, 1 φορά

https://polygono.forumgreek.com

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

ham έγραψε:Δεν έχω δει σχεδόν ποτέ formula1 και δε μ'αρέσει,και αναρωτιέμαι ποιοι είναι οι λόγοι ύπαρξης αυτού του πράγματος. Μόνο λίγο στο τέλος είδα τον φετινό τελευταίο αγώνα,και είδα πώς φαγώθηκε άδικα ο Felipe Massa.

Εντάξει δεν έχω κανένα πρόβλημα να δώ.Μια χαρά είναι αλλά δεν έχω και τρέλλα με το άθλημα.

Sir_speaker1

Sir_speaker1
πεντάγωνο
πεντάγωνο

Πάντως ένα είναι το σίγουρο η Toyota και ο Tim o' Glock ήθελαν να βοηθήσουν τον Massa απλά δεν τους βγήκε, δεν είναι τυχαίο ενώ ήταν παντελώς αδιάφορη επέλεξαν μία στρατιγίκη που δεν ταιριάζε κάνοντας το απόλυτο ρίσκο λες και θα έπαιρναν αυτή τον τίτλο! Τα εν λόγω στοιχεία αποδυκνείονται ξεκάθαρα από την τηλέμετρία όπως και από τους χρόνους και των δύο πίλοτων της. Πάντως αναρωτρίεμαι γιατί ρισκάραν κάτι το οποίο δεν θα ήταν και νόμιμο, όσοι γνωρίζουν η FIA σε περίπτωση καταιγίδας υπόχρεωνει όλες της όμαδες να αλλάξουν λάστιχα όποτε κανονικά θα επρέπε και να τιμοριθούν και οι δυο τους με 25".



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sir_speaker1 στις 12/11/2008, 08:49, 2 φορές συνολικά

gman

gman
designer
designer

Παλιά έβλεπα φανατικά formula1, αλλά πλέον δεν πολυασχολούμαι. Πάντως την BMW υποστηρίζω.

ham έγραψε:Θεωρείτε ότι ο βαθμολογικά αδιάφορς Glok πάτησε επίτηδες φρένο στην τελευταία στροφή και άφησε τον Hamilton να τον προσπεράσει και να γίνει πρωταθλητής;

Δεν ξέρω τι ακριβώς έγινε, αλλά απ' όσο ξέρω, οι οδηγοί που βρίσκονται πίσω σε γύρους έχουν την υποχρέωση να κάνουν στην άκρη όταν κάποιος που προπορεύεται θέλει να προσπεράσει. Τώρα αν ήταν και οι δύο στον ίδιο γύρο, μάλλον επίτηδες το έκανε. Δεν ξέρεις τι παίζει όταν είναι το χρήμα στη μέση...

Sir_speaker1

Sir_speaker1
πεντάγωνο
πεντάγωνο

Γιάννη απλά θέλω να σου πω ότι δεν είχε κανένα αλλό λόγο να μείνει στην πίστα με τα ακατάλληλα λάστιχα απο το να βοηθήσει τον Massa κάτι που έπραξε με άνανδρο τρόπο ο Kubica (1 γύρο πίσω) απλά είναι αδύνατο να ήθελε να βοηθήσει τον Hamilton τη στιγμή που από την ομάδα του είχε δώσει σαφείς εντόλες "Κάνε ότι μπορεις για να περάσεις τον Hamilton εν' ανάγκη μείνε με στεγνά λάστιχα στο βρεγμένο"!!!!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sir_speaker1 στις 12/11/2008, 08:50, 3 φορές συνολικά

gman

gman
designer
designer

Ο Λιούις Χάμιλτον πριν λίγο καιρό έγραψε ιστορία, καθώς έγινε ο νεότερος οδηγός που κατακτά το παγκόσμιο πρωτάθλημα της Φόρμουλα Ένα. Ωστόσο υπάρχει το ενδεχόμενο ο Βρετανός να εγκαταλείψει το άθλημα, όπως αποκάλυψε ο πατέρας του την Τρίτη το πρωί. Ο λόγος είναι οι απειλές που δέχθηκε τις τελευταίες βδομάδες ο γιος του, που προσπαθούσε να κατακτήσει τον τίτλο.

"Πέσαμε θύματα ρατσισμού και δεχθήκαμε πολλές απειλές. Δεν είχα πει τίποτα στον Λιούις για να μην του δημιουργήσω προβλήματα πριν από κρίσιμους αγώνες. Το παράκαναν και άνθρωποι της τηλεόρασης που έβαζαν σε εκπομπές τους μαύρες γάτες κοντά στον Χάμιλτον για κακή τύχη. Ο Λιούις θέλει να συνεχίσει αυτό που αγαπάει, αλλά αν είναι να ρισκάρει τη ζωή του γι αυτό, τότε θα προσπαθήσω να τον πείσω να αποσυρθεί", τόνισε ο πατέρας του Χάμιλτον.

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

gman έγραψε:Ο Λιούις Χάμιλτον πριν λίγο καιρό έγραψε ιστορία, καθώς έγινε ο νεότερος οδηγός που κατακτά το παγκόσμιο πρωτάθλημα της Φόρμουλα Ένα. Ωστόσο υπάρχει το ενδεχόμενο ο Βρετανός να εγκαταλείψει το άθλημα, όπως αποκάλυψε ο πατέρας του την Τρίτη το πρωί. Ο λόγος είναι οι απειλές που δέχθηκε τις τελευταίες βδομάδες ο γιος του, που προσπαθούσε να κατακτήσει τον τίτλο.

"Πέσαμε θύματα ρατσισμού και δεχθήκαμε πολλές απειλές. Δεν είχα πει τίποτα στον Λιούις για να μην του δημιουργήσω προβλήματα πριν από κρίσιμους αγώνες. Το παράκαναν και άνθρωποι της τηλεόρασης που έβαζαν σε εκπομπές τους μαύρες γάτες κοντά στον Χάμιλτον για κακή τύχη. Ο Λιούις θέλει να συνεχίσει αυτό που αγαπάει, αλλά αν είναι να ρισκάρει τη ζωή του γι αυτό, τότε θα προσπαθήσω να τον πείσω να αποσυρθεί", τόνισε ο πατέρας του Χάμιλτον.

Ας επέμβαινουν οι αρχές ρε παιδιά.Δύσκολο είναι?Εκτός αν όλη αυτή η ιστορία γίνεται μόνο και μόνο για την διασημότητα.Τί να πώ...

Sir_speaker1

Sir_speaker1
πεντάγωνο
πεντάγωνο

gman έγραψε:Ο Λιούις Χάμιλτον πριν λίγο καιρό έγραψε ιστορία, καθώς έγινε ο νεότερος οδηγός που κατακτά το παγκόσμιο πρωτάθλημα της Φόρμουλα Ένα. Ωστόσο υπάρχει το ενδεχόμενο ο Βρετανός να εγκαταλείψει το άθλημα, όπως αποκάλυψε ο πατέρας του την Τρίτη το πρωί. Ο λόγος είναι οι απειλές που δέχθηκε τις τελευταίες βδομάδες ο γιος του, που προσπαθούσε να κατακτήσει τον τίτλο.

"Πέσαμε θύματα ρατσισμού και δεχθήκαμε πολλές απειλές. Δεν είχα πει τίποτα στον Λιούις για να μην του δημιουργήσω προβλήματα πριν από κρίσιμους αγώνες. Το παράκαναν και άνθρωποι της τηλεόρασης που έβαζαν σε εκπομπές τους μαύρες γάτες κοντά στον Χάμιλτον για κακή τύχη. Ο Λιούις θέλει να συνεχίσει αυτό που αγαπάει, αλλά αν είναι να ρισκάρει τη ζωή του γι αυτό, τότε θα προσπαθήσω να τον πείσω να αποσυρθεί", τόνισε ο πατέρας του Χάμιλτον.

Αν ισχύει αυτό τότε θα είναι άλλο ένα δείγμα της αλητίας των οπάδων της Ferrari!!!!!!!

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Πάρτε το χαμπάρι.<<Καθαρός>> αθλητισμός δεν υπάρχει πλέον.Όλα είναι θέμα χρημάτων και δόξας.

Sir_speaker1

Sir_speaker1
πεντάγωνο
πεντάγωνο

Παραθέτω την πλήρη αλήθεια
Έξι γύρους πριν το τέλος η βροχή άρχισε εκ νέου - ο Θεός είχε... πολλά κέφια. Για σιγουριά, όλοι στα pits για ενδιάμεσα ελαστικά (πλην βέβαια του Glock) και νέα δεδομένα στον αγώνα. Ο Hamilton φάνηκε να διατηρεί τη θέση του, αλλά υπολόγιζε χωρίς τον Vettel, με την βοήθεια του Kubica (1 γύρο πίσω), ο οποίος δεν συμβιβάστηκε και προσπερνώντας τον Βρετανό χάρισε το πρωτάθλημα στο Massa. Το ίδιο θα ήθελε και ο Glock!!!

Απόδειξη και οι δηλώσεις μέτα τον αγώνα:

Γκλοκ: «Δε βοήθησα τον Χάμιλτον»

Καμία πρόθεση δεν είχε να βοηθήσει τον Λιούις Χάμιλτον να κατακτήσει το πρωτάθλημα οδηγών της Formula 1, όπως ξεκαθάρισε με δηλώσεις του ο Τίμο Γκλοκ. Ο άνθρωπος που συγκέντρωσε τα φώτα της δημοσιότητας στο τέλος του χθεσινού Γκραν Πρι στη Βραζιλία, μιας και ο Βρετανός πιλότος κατάφερε να τον περάσει στην τελευταία στροφή και να στεφθεί για πρώτη φορά στην καριέρα του πρωταθλητής, υποστήριξε σήμερα ότι κάτι τέτοιο έγινε γιατί είχε προβλήματα με το μονοθέσιό του αφού αυτός προσπαθούσε να φέρει όσο το δυνατόν περισσότερους βαθμούς στην ομάδα του.

«Ήταν ένας πολύ δύσκολος αγώνας και προσπάθησα να δώσω τον καλύτερό μου εαυτό για να κερδίσω κάποιους βαθμούς για την Toyota. Έξι γύρους πριν από το τέλος ζήτησα να μάθω για την κατάσταση των ελαστικών μου όπως και για τις καιρικές συνθήκες και κάθε φορά μου έλεγαν ότι δε θα μπω στα πιτ για ένα γύρο και για ένα ακόμα γύρο μέχρι που στο τέλος έμεινα εκτός αγώνα», δήλωσε χαρακτηριστικά ο Γκλοκ και συμπλήρωσε:

«Ο τελευταίος γύρος μας στοίχισε την ευκαιρία να βρεθούμε στην πρώτη πεντάδα και τελικά βρεθήκαμε να κρίνουμε και τον παγκόσμιο πρωταθλητή. Νομίζω ότι δεν έδωσα τον τίτλο στο Λιούις. Πιστεύω ότι εργάστηκαν όλοι στην McLaren γι’ αυτό, σε όλη τη διάρκεια της χρονιάς, όπως και ο Φελίπε Μάσα. Και οι δύο έκαναν πραγματικά εξαιρετική δουλειά όλο το χρόνο και το φινάλε ήταν δραματικό. Νομίζω ότι ήταν αυτό που ήθελαν να δουν όλοι οι φίλοι του αθλήματος. Ίσως οι Βραζιλιάνοι οπαδοί να μην με υποστηρίξουν ποτέ ξανά αλλά εγώ προσπάθησα για το καλύτερο, έκανα τον αγώνα μου και τώρα δεν μπορεί να αλλάξει κάτι».
Μάλλον λέει τη μίση αλήθεια.

Ακόμα μία απόδειξη της αλήθειας

Ο Μάσα είχε περάσει την γραμμή του τερματισμού και κοιτούσε πλέον πίσω του στη μάχη μεταξύ Φέτελ και Χάμιλτον, όντας έτοιμος να πανηγυρίσει τον τίτλο. Όμως, το μόνο που είδε ήταν τον Γκλοκ στην τελευταία στροφή να μην μπορεί να κρατήσει τη θέση του και να κάνει στην άκρη να περάσουν οι Φέτελ και Χάμιλτον, χαρίζοντας στον Χάμιλτον την πολυπόθητη πέμπτη θέση. Η Toyota δεν επέλεξε να χρησιμοποιήσουν ενδιάμεσα λάστιχα οι Γκλοκ και Τρούλι, αλλά ελαστικά για στεγνή άσφαλτο, με αποτέλεσμα ο πρώτος να τρέξει τον τελευταίο γύρο σε 1:44 την ώρα που οι υπόλοιποι οδηγοί είχαν χρόνους μεταξύ 1:25 και 1:28. Ελπίζω να γίνομαι κατανοήτος!

ham

ham
moderator
moderator

Sir_speaker1 έγραψε:Ακόμα μία απόδειξη της αλήθειας

Ο Μάσα είχε περάσει την γραμμή του τερματισμού και κοιτούσε πλέον πίσω του στη μάχη μεταξύ Φέτελ και Χάμιλτον, όντας έτοιμος να πανηγυρίσει τον τίτλο. Όμως, το μόνο που είδε ήταν τον Γκλοκ στην τελευταία στροφή να μην μπορεί να κρατήσει τη θέση του και να κάνει στην άκρη να περάσουν οι Φέτελ και Χάμιλτον, χαρίζοντας στον Χάμιλτον την πολυπόθητη πέμπτη θέση. Η Toyota δεν επέλεξε να χρησιμοποιήσουν ενδιάμεσα λάστιχα οι Γκλοκ και Τρούλι, αλλά ελαστικά για στεγνή άσφαλτο, με αποτέλεσμα ο πρώτος να τρέξει τον τελευταίο γύρο σε 1:44 την ώρα που οι υπόλοιποι οδηγοί είχαν χρόνους μεταξύ 1:25 και 1:28. Ελπίζω να γίνομαι κατανοήτος!

Μόνο αν παίξει ο Γκλοκ στη στιγμή της αλήθειας μπορούμε να το ξέρουμε αυτό! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

https://polygono.forumgreek.com

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Χαχαχαχα....Ωραίος.. lol!

Noel

Noel
τετράγωνο
τετράγωνο

Παλία έβλεπα συνέχεια φορμουλα 1 αλλά έτσι όπως έχει γίνει τώρα δεν με ενδιαφέρει. Έχουν βάλει 3-4 μέτριους οδηγούς και προσπαθούν να μας πείσουν οτι είναι οδηγάρες, που πρίν από μερικά χρόνια δεν θα ήταν καν στην φορμουλά 1. Όσι για τον Glok, μόνο ένας έλληνας θα σχολιόταν τόσο πολύ με το αν έγινε λαδιά στην φορμουλά 1. Μήπως να βγάλουμε και τον βαρούχα?

Sir_speaker1

Sir_speaker1
πεντάγωνο
πεντάγωνο

Το καινούργιο πρωτάθλημα ξεκινάει σε ένα μήνα και κάτι πιστεύετε ότι με τις πολλές αλλάγες στους κανονισμούς θα έχουμε κάποιου είδους έκπληξη στο νέο πρωτάθλημα;

ham

ham
moderator
moderator

Sir_speaker1 έγραψε:Το καινούργιο πρωτάθλημα ξεκινάει σε ένα μήνα και κάτι πιστεύετε ότι με τις πολλές αλλάγες στους κανονισμούς θα έχουμε κάποιου είδους έκπληξη στο νέο πρωτάθλημα;

Πόπο αρχίζει πάλι η μαλακία,καλά είχαμε ησυχάσει τόσο καιρό!

https://polygono.forumgreek.com

Sir_speaker1

Sir_speaker1
πεντάγωνο
πεντάγωνο

ham έγραψε:
Sir_speaker1 έγραψε:Το καινούργιο πρωτάθλημα ξεκινάει σε ένα μήνα και κάτι πιστεύετε ότι με τις πολλές αλλάγες στους κανονισμούς θα έχουμε κάποιου είδους έκπληξη στο νέο πρωτάθλημα;

Πόπο αρχίζει πάλι η μαλακία,καλά είχαμε ησυχάσει τόσο καιρό!
Έτσι κάλα να πάθεις να σκάσεις!

gman έγραψε:Ο Λιούις Χάμιλτον πριν λίγο καιρό έγραψε ιστορία, καθώς έγινε ο νεότερος οδηγός που κατακτά το παγκόσμιο πρωτάθλημα της Φόρμουλα Ένα. Ωστόσο υπάρχει το ενδεχόμενο ο Βρετανός να εγκαταλείψει το άθλημα, όπως αποκάλυψε ο πατέρας του την Τρίτη το πρωί. Ο λόγος είναι οι απειλές που δέχθηκε τις τελευταίες βδομάδες ο γιος του, που προσπαθούσε να κατακτήσει τον τίτλο.

"Πέσαμε θύματα ρατσισμού και δεχθήκαμε πολλές απειλές. Δεν είχα πει τίποτα στον Λιούις για να μην του δημιουργήσω προβλήματα πριν από κρίσιμους αγώνες. Το παράκαναν και άνθρωποι της τηλεόρασης που έβαζαν σε εκπομπές τους μαύρες γάτες κοντά στον Χάμιλτον για κακή τύχη. Ο Λιούις θέλει να συνεχίσει αυτό που αγαπάει, αλλά αν είναι να ρισκάρει τη ζωή του γι αυτό, τότε θα προσπαθήσω να τον πείσω να αποσυρθεί", τόνισε ο πατέρας του Χάμιλτον.

Όλα αυτά ήταν μόνο φήμες ο Χάμιλτον κάνει κανονικά τις δοκιμές εξέλιξεις του νέου του μονοθεσίου.

Άσχετο, το θέμα με τον Γκλοκ απλά θεωρείτε λήξαν ποτε δεν έγινε κάτι το παράνομο άρα τελείωσε και η συζήτιση του.

ham

ham
moderator
moderator

Sir_speaker1 έγραψε:Το θέμα με τον Γκλοκ απλά θεωρείτε λήξαν ποτε δεν έγινε κάτι το παράνομο άρα τελείωσε και η συζήτιση του.

Το ίδιο έλεγε και ο Κόκκαλης για την υπόθεση Βάλνερ,αλλά εκεί νομίζω έχεις αντίθετη άποψη. . .



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ham στις 24/10/2011, 07:04, 1 φορά

https://polygono.forumgreek.com

Sir_speaker1

Sir_speaker1
πεντάγωνο
πεντάγωνο

ham έγραψε:
Sir_speaker1 έγραψε:Το θέμα με τον Γκλοκ απλά θεωρείτε λήξαν ποτε δεν έγινε κάτι το παράνομο άρα τελείωσε και η συζήτιση του.

Το ίδιο έλεγε και ο Κόκκαλης για την υπόθεση Βάλνερ,αλλά εκεί νομίζω έχεις αντίθετη άποψη. . .


Είσαι εκτός θέματος!

ham

ham
moderator
moderator

Τραγική ημέρα για τον μηχανοκίνητο αθλητισμό. Ο Μάρκο Σιμοντσέλι υπέκυψε στα τραύματά του, ύστερα από το δυστύχημα που είχε στην πίστα της Σεπάνγκ στο γκραν πρι της Μαλαισίας.

Ο Ιταλός αναβάτης μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο, όπου και επιβεβαιώθηκε ο θάνατος του, είδηση που έχει συγκλονίσει όλο τον κόσμο.

Ο Σιμοντσέλι έχασε το μπροστινό μέρος της μοτοσικλέτας του, στην προσπάθεια του να κερδίσει μία θέση από τον Αλβάρο Μπαουτίστα, με αποτέλεσμα να πέσει. Από την σφοδρή πτώση του έφυγε το κράνος και στη συνέχεια χτυπήθηκε στη μοτοσικλέτα του Κόλιν Έντουαρντς, η οποία ακολουθούσε.

Ο αγώνας μετά το δυστύχημα διακόπηκε.

Μία εβδομάδα μετά τον θάνατο του Νταν Γουέλντον στον αγώνα Indycar στο Λας Βέγκας, η τραγωδία συνεχίζεται, αυτή τη φορά στο πρωτάθλημα του Moto GP.

Τα πρώτα του βήματα…

Ο Σιμοντσέλι έκανε τα πρώτα του βήματα το 2002 με την Aprilia στην κατηγορία των 125 κ. εκ. Η πρώτη νίκη για τον Ιταλό ήρθε το 2004, στο γκραν πρι της Ισπανίας. Το 2005 ήταν η τελευταία του χρονιά στην εν λόγω κατηγορία, πριν πάρει προαγωγή για τα 250 κυβικά εκατοστά.

Στα τέσσερα χρόνια που ακολούθησαν, έδειξε το ταλέντο του και τις ικανότητες του. Το 2008 πανηγύρισε τον πρώτο του Παγκόσμιο τίτλο, δείχνοντας ότι ο επόμενος στόχος ήταν η μεγάλη κατηγορία.

Moto GP και τραγικό φινάλε…

Ο Μάρκο Σιμοντσέλι φέτος βρέθηκε πολλές φορές στο επίκεντρο. Κατάφερε να πανηγυρίσει την κατάκτηση της πρώτης πολ ποζίσιον στην πίστα της Καταλονίας, δείχνοντας τις προθέσεις του για τη συνέχεια… Στην Ολλανδία εκκίνησε ξανά από την πρώτη θέση, ενώ στην Τσεχία κατάφερε να ανέβει στο τρίτο σκαλί του βάθρου.

Ο 24χρονος Ιταλός έδειχνε ανταγωνιστικός και στον προτελευταίο γύρο της σεζόν, στην πίστα της Σεπάνγκ της Μαλαισίας, ωστόσο η μοίρα είχε άλλα σχέδια για τον αναβάτη της Honda.

Η θέληση του να διατηρήσει την τέταρτη θέση, στάθηκε η αιτία για να γραφτεί ο τραγικός επίλογος…

https://polygono.forumgreek.com

Sir_speaker1

Sir_speaker1
πεντάγωνο
πεντάγωνο

Δεν βρίσκω λόγια να πω η θλίψη μου είναι μεγάλη μιας και παρακολουθώ το moto gp τα τελευταία 2 χρονιά. Ένα μεγάλο γιατί μένει στο μυαλό όλων, ας αναπαύεσαι εν ειρήνη Marco.

Sir_speaker1

Sir_speaker1
πεντάγωνο
πεντάγωνο

Formula 1: Για 2η συνεχόμενη σεζόν red bull και Sebastian Vettel κατέκτησαν τα πρωταθλήματα κατασκευαστών και οδηγών αντίστοιχα. Τέλος μετά την νίκη στο ράλι της Καταλονίας ο Sebastian leb θα διεκδεικίσει ένα ακόμα τίτλο.

Όσο για την ψοφοφορία, μ'άρέσουν και τα τρία είδη μηχανικίνητου αθλητισμού κυρίως η formula 1 αλλά αν τύχει θα δω και moto gp και Wrc

gauros


γωνία
γωνία

Εγω ασχολουμε μονο με Formula και παλι δν ειμαι φανατικος..Υποστηριζω Mclauren και Χαμιλτον..Φετος ομως ηταν πολυ πεσμενος σε σχεση με περσι.Του χρονου πιστευω οτι θα τ παει καλυτερα!!

xstyl

xstyl
administrator
administrator

ρε γμτ, πως μπορειτε και παρακολουθητε φορμουλα? εγω πραγματικα την βαριεμαι. δεν ειναι σαν το μπασκετ για παραδειγμα που ολη την ωρα ειμαι στην τσιτα...

ham

ham
moderator
moderator

xstyl έγραψε:ρε γμτ, πως μπορειτε και παρακολουθητε φορμουλα? εγω πραγματικα την βαριεμαι. δεν ειναι σαν το μπασκετ για παραδειγμα που ολη την ωρα ειμαι στην τσιτα...

Έλα ντε, και εγώ κάτι τέτοια τα βρίσκω άκρως βαρετά!

https://polygono.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Παρόμοια θέματα

-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης