ΠΟΛΥΓΩΝΟ

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποιό είναι το αγαπημένο σου ζώο?

+2
ham
Ομήρου Απόγονος
6 απαντήσεις

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Το αγαπημένο μας ζώο.

Ποιό είναι το αγαπημένο σου ζώο? - Σελίδα 2 I_vote_lcap50%Ποιό είναι το αγαπημένο σου ζώο? - Σελίδα 2 I_vote_rcap 50% [ 4 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σου ζώο? - Σελίδα 2 I_vote_lcap50%Ποιό είναι το αγαπημένο σου ζώο? - Σελίδα 2 I_vote_rcap 50% [ 4 ]
Ποιό είναι το αγαπημένο σου ζώο? - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Ποιό είναι το αγαπημένο σου ζώο? - Σελίδα 2 I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 8


Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Επισκέπτ


Επισκέπτης

Very Happy Very Happy Very Happy

σοβαρά πάντως..τα σκυλιά είναι δραστήρια ρε φίλε...τρέχουν,πηδάνε,φέρνουν σβούρες,κυνηγάνε,σε κυνηγάνε...οι γάτες είναι ξάπλα σε ένα καναπέ και κοιμούνται...και μετά σου λέει σκυλίσια ζωή....γατίσια έπρεπε να λένε....

xstyl

xstyl
administrator
administrator

και τα δυο επρεπε να λενε. ειτε γατα εισαι ειτε σκυλος, καλα τρωνε καλα κοιμουντε, μας εχουνε και μας να τα περιποιουμαστε...

Επισκέπτ


Επισκέπτης

τουλάχιστον ο σκύλος μπορεί να σε σώσει και από έναν κλέφτη...τα αξίζει τα λεφτά του... Laughing Laughing Laughing

Επισκέπτ


Επισκέπτης

Ο πατερας μου λεει οτι οι πραγματικοι ζωοφιλοι ειναι αυτοι που ταϊζουν τα αδεσποτα στον δρομο.Βλεπωντας πολλους να ταλαιπορουν ζωα στα σπιτια τους κοντευω να συμμεριστω την αποψη του. Ενω μ αρεσουν ολα τα ζωα παντως, δεν θα μπορουσα να εχω σπιτι-ισως καποιο γατακι για συντροφια!!

Sir_speaker1

Sir_speaker1
πεντάγωνο
πεντάγωνο

Βασικά πλέον είναι της μόδας και άλλα κατοικίδια εκτός από σκύλο και γάτα όπως χαμστεράκια ιγκουάνα ή και κλασσικά πουλιά όπως καναρίνια και παπαγάλοι. Πάντως τα κατοικίδια να ξέρετε πως θέλουν χρόνο και χρήμα για περιποίηση.

sun

sun
V.I.P Member
V.I.P Member

εγώ λατρεύω τα σκυλιά!! πραγμαικά πιστεύω αυτό που λένε ότι το σκυλί είναι ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου! μπορούν και σε νιώθουν, σε καταλαβαίνουν με τον δικό τους τρόπο και το δείχνουν κιόλας!

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Παρόμοια θέματα

-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης