ΠΟΛΥΓΩΝΟ

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Δονητής με θύρα USB

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

ham

ham
moderator
moderator

Δονητής με θύρα USB,αποθηκευτικό χώρο 16GB, θα διαθέτει το νέο μοντέλο δονητή που αναμένεται σύντομα στις ΗΠΑ. Το μεγάλο παράπονο των γυναικών (Pic)
Το Duet είναι ένας νέος, κομψός, πολλαπλών ταχυτήτων, αδιάβροχος δονητής, που οπτικά δεν διαφέρει από τους άλλους.

Ποια είναι όμως η καινοτομία; Συνδυάζει παράλληλα και ένα USB drive αποθηκευτικού χώρου 16GB! Σχεδιαστές του οι Ti Chang και ο Michael Topolovac οι οποίοι συνειδητοποίησαν ότι το μεγαλύτερο παράπονο των γυναικών που χρησιμοποιούν δονητές είναι ότι τις ενοχλούν τα καλώδια των συσκευών φόρτισης.

Έτσι δημιούργησαν το δονητή που φορτίζεται παντού απλά και διακριτικά με μια υποδοχή USB. Διατίθεται σε μεγάλη ποικιλία χρωμάτων και είναι διακριτικός. Οι δύο σχεδιαστές ένωσαν τις δυνάμεις τους, ώστε κάθε γυναίκα να έχει τη δυνατότητα να αυτοϊκανοπειται διακριτικά, σχεδόν παντού. Το προϊόν αναμένεται να κυκλοφορήσει στις ΗΠΑ τον προσεχή Οκτώβριο!

[img]Δονητής με θύρα USB Donites [/img]

[img]Δονητής με θύρα USB Donites11 [/img]

https://polygono.forumgreek.com

gman

gman
designer
designer

Σε λίγο καιρό όλα θα λειτουργούν με θύρα usb. Θα καταργήσουμε τις πρίζες από το σπίτι και θα βάζουμε στους τοίχους θύρες usb. Σε μερικά χρόνια ακόμα θα βάλουν και σ' εμάς...

xstyl

xstyl
administrator
administrator

δεν συμφερει η θυρα usb. ειναι αργη.

gman

gman
designer
designer

εδώ και καιρό έχει κυκλοφορήσει η usb 3.0 που είναι αρκετά πιο γρήγορη και με μικρότερο βύσμα.

xstyl

xstyl
administrator
administrator

σωστα. πιο γρηγορος απο SATA 2?

gman

gman
designer
designer

δεν ξέρω ρε. δεν το έχω ψάξει. εμένα και η usb 2.0 που χρησιμοποιώ μια χαρά μου φαίνεται. για προσωπική καθημερινή χρήση μια χαρά είναι. δεν θέλω να στήσω και κανέναν πυρηνικό αντιδραστήρα.

sun

sun
V.I.P Member
V.I.P Member

yeah!! επιτέλους...περίμενα τόσο καιρό να βγει δονητής με θύρα USB!! δεν μπορούσα να ζήσω χωρίς να κουβαλάω τον δονητή μου παντού..δεν άντεχα, δεν συγκρατιόμουνα...τον χρειαζόμουν! μπουχου μπουχου....σνιφ..δεν μπορείτε να φανταστείτε πόση στεναχώρια μου προκαλούσε αυτό το θέμα.
τώρα νιώθω τόσο ελευθερη χάρη σ' αυτούς τους εφυέστατους νεαρούς! θα απαλαγώ από κάθε έγνοια και πρόβλημα χάρη στο υπέροχο τους δημιούργημα!! σας ευχαριστώ απ' τα βάθη τ..... Razz

gman έγραψε:Σε λίγο καιρό όλα θα λειτουργούν με θύρα usb. Θα καταργήσουμε τις πρίζες από το σπίτι και θα βάζουμε στους τοίχους θύρες usb. Σε μερικά χρόνια ακόμα θα βάλουν και σ' εμάς...

καλό αυτο! tongue

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης