ΠΟΛΥΓΩΝΟ

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Κινέζικες εταιρείες πουλάνε χάπια από …νεκρά μωρά!

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

ham

ham
moderator
moderator

Μια ανατριχιαστική είδηση έρχεται από τη Νότια Κορέα, σύμφωνα με την οποία
κινέζικες φαρμακευτικές εταιρείες αγοράζουν πτώματα μωρών από τα νοσοκομεία, τα επεξεργάζονται και παρασκευάζουν χάπια ειδικά για τόνωση και ενδυνάμωση!

Σύμφωνα με εκπομπή του τηλεοπτικού καναλιού της Νότιας Κορέας SBS TV, το “υλικό” προέρχεται είτε από γεννήσεις νεκρών βρεφών είτε από κλινικές αμβλώσεων. Μάλιστα, δεν πρόκειται για κάτι καινούριο, αφού φήμες για εμπόριο νεκρών μωρών ακούγονται από το 2003. Όπως μπορείτε να φανταστείτε, πίσω από τη συγκεκριμένη βιομηχανία κρύβεται άφθονο χρήμα…

Έπειτα από τεστ DNA, βρέθηκε ότι το 99.7% των εν λόγω χαπιών ανήκουν σε ανθρώπινο οργανισμό και μάλιστα, ήταν τόσο φρέσκο που μπορούσε να διακρίνει κανείς ακόμα και το φύλο!

https://polygono.forumgreek.com

sun

sun
V.I.P Member
V.I.P Member

αηδιαστικό!!!!!

frida

frida
γωνία
γωνία

Έχω διαβάσει ότι κάποιες μεγάλες εταιρίες καλλυντικών χρησιμοποιούν ανθρώπινο ιστό από έμβρυα για να κατασκευαστούν διάφορες κρέμες περιποίησης. Μάλιστα πολλές φορές οι γιατροί προχωρούν σε άμβλωση χωρίς το έμβρυο να είναι πράγματι νεκρό με στόχο την εμπορευματοποίηση του εμβρύου.

Sir_speaker1

Sir_speaker1
πεντάγωνο
πεντάγωνο

frida έγραψε:Έχω διαβάσει ότι κάποιες μεγάλες εταιρίες καλλυντικών χρησιμοποιούν ανθρώπινο ιστό από έμβρυα για να κατασκευαστούν διάφορες κρέμες περιποίησης. Μάλιστα πολλές φορές οι γιατροί προχωρούν σε άμβλωση χωρίς το έμβρυο να είναι πράγματι νεκρό με στόχο την εμπορευματοποίηση του εμβρύου.


Τι άλλο θα ακούσουμε έλεος τα πάντα για το κέρδος. ΑΙΣΧΟΣ μα σε τι κοινωνία ζούμε τελικά;

sun

sun
V.I.P Member
V.I.P Member

frida έγραψε:Έχω διαβάσει ότι κάποιες μεγάλες εταιρίες καλλυντικών χρησιμοποιούν ανθρώπινο ιστό από έμβρυα για να κατασκευαστούν διάφορες κρέμες περιποίησης. Μάλιστα πολλές φορές οι γιατροί προχωρούν σε άμβλωση χωρίς το έμβρυο να είναι πράγματι νεκρό με στόχο την εμπορευματοποίηση του εμβρύου.

άθλιο πραγματικά!

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Παρόμοια θέματα

-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης