ΠΟΛΥΓΩΝΟ

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Κόντρα ΚΚΕ-ΛΑΟΣ

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Κόντρα ΚΚΕ-ΛΑΟΣ Empty Κόντρα ΚΚΕ-ΛΑΟΣ 22/10/2011, 10:12

Sir_speaker1

Sir_speaker1
πεντάγωνο
πεντάγωνο

Η γενική γραμματέας του ΚΚΕ κατηγορεί ευθέως το ΛΑΟΣ για υποκίνηση επισοδείων από μέλη του ΛΑΟΣ και άλλα φασιστοειδη.

sun

sun
V.I.P Member
V.I.P Member

το ΚΚΕ μόνο να κατηγορεί ξέρει...

Sir_speaker1

Sir_speaker1
πεντάγωνο
πεντάγωνο

Δεν ξέρω αν ήταν μέλη του ΛΑΟΣ πάντως η σχέσεις αστυνομίας-κουκολόφορων πρέπει να θεωρείτε δεδομένη με σκοπό τον αποπροσανατολισμό της κοινής γνώμης. Δεν μπορώ να αποκλείσω μέλη της ακροδεξίας να υποθάλπτουν τα επισόδεια μια και έιναι γνωστό τις πάσι ότι διακατέχονται από αντικουμμουνισμό οπότε εγώ δεν αποκλείω να έχει εν μέρι δίκιο το ΚΚΕ.

ham

ham
moderator
moderator

sun έγραψε:το ΚΚΕ μόνο να κατηγορεί ξέρει...

Το ΚΚΕ δυστυχώς βλέπει συνεχώς εχθρούς ακόμα και εκεί που δεν πρέπει, και έτσι και σε πολλά που έχει δίκιο, το χάνει. Βέβαια από την άλλη δε θα μου έκανε εντύπωση να ισχύει αυτό για το λα.ο.ς, το έχω ικανό και για πολύ χειρότερα!

Sir_speaker1 έγραψε:Δεν ξέρω αν ήταν μέλη του ΛΑΟΣ πάντως η σχέσεις αστυνομίας-κουκολόφορων πρέπει να θεωρείτε δεδομένη με σκοπό τον αποπροσανατολισμό της κοινής γνώμης. Δεν μπορώ να αποκλείσω μέλη της ακροδεξίας να υποθάλπτουν τα επισόδεια μια και έιναι γνωστό τις πάσι ότι διακατέχονται από αντικουμμουνισμό οπότε εγώ δεν αποκλείω να έχει εν μέρι δίκιο το ΚΚΕ.

Παραδοσιακά πάντως η ακροδεξια ως υπέρμαχος της τάξης πάντα έχει καλές σχέσεις με την αστυνομία!

https://polygono.forumgreek.com

gman

gman
designer
designer

sun έγραψε:το ΚΚΕ μόνο να κατηγορεί ξέρει...
Η σύγχρονη ιστορία του ΚΚΕ σε μια πρόταση.
Δεν είμαι ούτε δεξιός, ούτε αριστερός, ούτε τίποτα. Θεωρώ όμως ότι σε ένα κοινοβούλιο, πρέπει όλοι να έχουν λόγο και να ακούγονται όλες οι απόψεις.
Δυστυχώς, στις μέρες μας το ΚΚΕ έχει γίνει η τρίτη δεξιά στην Ελλάδα. Αντί η αριστερά να είναι ενωμένη και να "αγωνίζεται κόντρα στον καπιταλισμό" όπως λέει, έχει διασπαστεί σε 312.5 μέρη και ο καθένας κοιτάει το συμφέρον του και πως θα υπερισχύσει των υπολοίπων. Στο τέλος αναλώνονται σ' αυτό και δεν έχουν χρόνο για τα υπόλοιπα.

VAF1


γωνία
γωνία

τι να λεμε ρε φιλοι,το σωστο ειναι αδιαπραγματευτα με το Κ.Κ.Ε,ολοι ειδαμε πλανα ναεπιτηθεντε μαζικα οι -οχι κουμουνιστεσ γιατι ξεκαθαρο για το ποιοι ειναι εναντια στην δημοκρατια δεν φανηκε να ειναι

sun

sun
V.I.P Member
V.I.P Member

VAF1 έγραψε:τι να λεμε ρε φιλοι,το σωστο ειναι αδιαπραγματευτα με το Κ.Κ.Ε,ολοι ειδαμε πλανα ναεπιτηθεντε μαζικα οι -οχι κουμουνιστεσ γιατι ξεκαθαρο για το ποιοι ειναι εναντια στην δημοκρατια δεν φανηκε να ειναι

τι εννοείς? γιατί δεν κατάλαβα τι λες..

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Παρόμοια θέματα

-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης