ΠΟΛΥΓΩΝΟ

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Συντήρηση υπολογιστή

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

gman

gman
designer
designer

Θέλω να προστατέψω τον υπολογιστή μου από την σκόνη που τρυπώνει παντού, αλλά δεν ξέρω πώς. Μπορεί να βοηθήσει κανένας; Εσείς πώς συντηρείτε τον υπολογιστή σας; Τι κάνετε για να τον προστατέψετε από τη σκόνη, την υγρασία ή ό,τι άλλο σας ενοχλεί;

ham

ham
moderator
moderator

Για τη σκόνη συγκεκριμένα υπάρχουν κάποια ειδικά καλύμματα που σκεπάζουν τον υπολογιστή και δεν αφήνουν τη σκόνη να κάτσει πάνω άμα μείνει για πολύ διάστημα ανενεργός και δεν υπάρχει κάποιος να ξεσκονιζει.

https://polygono.forumgreek.com

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

ρωταει γενικά για να μην αμζεύει σκόνη.Γενικα είναι ένα πρόβλημα η σκόνη και το μόνο που χρειάζεται είναι ότι πιο λογικό...Να ανοίξεις τον υπολογιστή και να τον ξεσκονίσεις...

Sir_speaker1

Sir_speaker1
πεντάγωνο
πεντάγωνο

Aρκεί αυτο να το κάνεις με προσοχή!!

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Πάντα...

6Συντήρηση υπολογιστή Empty Βασικααααα...... 11/12/2008, 12:12

iNtRuSiOnS


γωνία
γωνία

Βασικα κοιτα να δεις τι γινεται, το προβλημα ειναι πως, οτι μα οτι και να κανεις θες δεν θες θα μπει σκονιτσα. Απλα χρειαζεσαι σιτες/φιλτρα μπροστα απο το ανοιγμα καθε ανεμιστηρα (προσοχη: μονο σε οσους τραβανε αερα προς τα μέσα) και απο εκει και μετα, εεεε μια φορα το 2μηνο ενα καθαρισμα καλο του κανει. Τωρα βεβαια εξαρταται και απο την χρηση που γινεται στο μηχανημα. Εγω ας πουμε που του αλλαζω τα πεταλα του κανω και καθε βδομαδα αν δεν εχω τι να κανω. Οινοπνευμα και μπατονετες/τιπς που καθαριζουμε τα αυτια και χαρτι υγειας. Για πιο επαγγελματικα πραμματα και αν βαριεσαι να το κανεις μονος σου, δεν εχεις παρα να μπεις στην παρακατω διευθυνση και να ερθεις σε επαφη μαζι μου. Αυτο ισχυει για ολους και ολες και εκτος του φορουμ. Βασικη προυποθεση να βρισκεστε εντος λεκανωπεδιου αττικης. Σε καθε αλλη περιπτωση, στην ιδια διευθυνση ερχεστε σε τηλεφωνικη επαφη μαζι μου και μιλαμε σας βοηθαω.

www.techpeerportal.blogspot.com -----------> Η Δύναμη στις ολοκληρωμένες υπηρεσίες Τεχνικής Υποστήριξης Η/Υ Συστημάτων Windows.


And have a nice day....... Smile

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Παρόμοια θέματα

-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης