Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Επισκέπτ

Επισκέπτης

μάθε μπαλίτσα αγόρι μου(δεν απευθύνεται σε κάποιον συγκεκριμένα)..ολυμπιακός και σε μπάσκετ 87-76 και σε ποδόσφαιρο 2-0..Το μπάσκετ δεν το είδα,αλλά στο ποδόσφαιρο αν εξαιρέσεις το ότι μας πιέζανε στο πρώτο ημίχρονο κάπως,χωρίς όμως να υπάρχει καμία φοβερή ευκαιρία από τις δύο ομάδες ο ολυμπιακός είχε το πάνω χέρι..όταν μπήκε και το δεύτερο μετά ο παναθηναικός ήταν ανύπαρκτος...

ham

ham
moderator
moderator

Μεγάλη νίκη απέναντι στη Ντόρτμουν πέτυχε ο Ολυμπιακός για την 3η αγωνιστική του Τσάμπιονς λιγκ στο γήπεδο Καραϊσκάκη. Οι ερυθρόλευκοι νίκησαν με 3-1 με γκολ των Χολέμπας(8'), Τζιμπούρ(40') και ωραία εκτέλεση φάουλ του Μοντεστό(78'). Πλέον η βαθμολογία του ομίλου μετά και από τη νίκη της Άρσεναλ επί της Μαρσέιγ στις καθυστερήσεις, διαμορφώνεται ωε εξής: Άρσεναλ 7, Μαρσέιγ 6, Ολυμπιακός 3, Ντόρτμουντ 1. Σε 15 μέρες οι δυο ομάδες θα ξαναβρεθούν για την 4η αγωνιστική, στη Γερμανία αυτή τη φορά.