ΠΟΛΥΓΩΝΟ

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αγαπημένες σειρές

+2
Noel
Sir_speaker1
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Επισκέπτ


Επισκέπτης

Εδώ λοιπόν γράφουμε τις αγαπημένες μας σειρές..ξεκινάω πρώτη....
Τα φιλαράκια ή μάλλον ''Friends''..τα σπάει η σειρά..έχω ρίξει το γέλιο...ωραία κωμική σειρά...
πρόσφατα ανακάλυψα ότι μ'αρέσουν τα μεταφυσικά...το καλοκαίρι παρακολουθούσα φανατικά την σειρά supernatural...τώρα έχω κατεβάσει τους 3 πρώτους κύκλους και περιμένω για τον τέταρτο...

Sir_speaker1

Sir_speaker1
πεντάγωνο
πεντάγωνο

Εμένα μ'αρέσει το Prison break, έχω δει τους τρεις πρώτους κύκλους και σύντομα θα δω και τον τέταρτο. Τα σπάει η σειρά!!!

Noel

Noel
τετράγωνο
τετράγωνο

Εγώ είμαι φαν του lost και House MD. Περιμένω με αγωνία τον πέμπτο κύκλο του Lost και μέχρι να αρχίσει κάνω επανάληψη στα προηγούμενα. lol!
Επίσης μου αρέσουν πολυ και τα x-files,αυτόν τον καιρό είμαι στην πεμπτη σεζόν.....

Επισκέπτ


Επισκέπτης

ενα θετικο χαρακτηριστικο για μια σειρα πιστευω ειναι τα σχετικως αυτοτελη επισοδεια σαν τα φιλαρακια ενα πραγμα

Επισκέπτ


Επισκέπτης

Trias έγραψε:Εδώ λοιπόν γράφουμε τις αγαπημένες μας σειρές..ξεκινάω πρώτη....
Τα φιλαράκια ή μάλλον ''Friends''..τα σπάει η σειρά..έχω ρίξει το γέλιο...ωραία κωμική σειρά...
πρόσφατα ανακάλυψα ότι μ'αρέσουν τα μεταφυσικά...το καλοκαίρι παρακολουθούσα φανατικά την σειρά supernatural...τώρα έχω κατεβάσει τους 3 πρώτους κύκλους και περιμένω για τον τέταρτο...

Καλά εννοείται ότι τα φιλαράκια είναι τοπ....παρακολουθώ επίσης και τις Ιατρικές Υποθέσεις...Επίσης παρακολουθούσα φανατικά nip tuck το οποίο δεν παίζει πλέον..μιλάμε για ξένες σειρές έτσι?

xstyl

xstyl
administrator
administrator

σκεφτομαι να κατευασω την 4η σεζον στο prison break. μηπως την εχει κανεις για να μην την κατευαζω???

ham

ham
moderator
moderator

Όλο για ξένες σειρές βλέπω να γίνεται λόγος! Από Ελληνικές τίποτα; Από τις λίγες πάντως Ελληνικές που αξίζουν και που βλέπω,είναι το "ευτυχισμένοι μαζί" και τα "άγρια παιδιά" στο mega.

https://polygono.forumgreek.com

gman

gman
designer
designer

Ναι, η αλήθεια είναι ότι κατά τη διάρκεια των διακοπών που παρακολούθησα λίγο το "ευτυχισμένοι μαζί" μου άρεσε κι απ' όσο ξέρω θεωρείται επιτυχημένη σειρά.

Επισκέπτ


Επισκέπτης

φοβερή σειρά οι ευτυχισμένοι μαζί!!!όπου βλέπεις Μπέζος,έιναι καλό..

xstyl

xstyl
administrator
administrator

ναι, ο μπεζος τα σπαει, σε ολες τις σειρες. αλλα νομιζω η πιο θρυλικη του σειρα ηταν το "εκεινες και εγω" οπου ενσαρκωνε τον δογκανο. τα σπαγε!!!!

Επισκέπτ


Επισκέπτης

Γιατί το 'Άκρως οικογενιακό'? 'Ολες οι σειρές του ήταν,είναι και θα είναι απίθανες..για να μην πούμε για το θέατρο..
Είναι από τους λίγους κωμικούς που βγάζει γέλιο χωρίς να βρίζει καθόλου και είναι σωστός απέναντι σε κοινό και συνεργάτες!!ένας από τους πιο κορυφαίους κωμικούς της χώρας μας...αυτός και ο Βέγγος..(ο Βέγγος ακόμα πιο πολύ...)

sun

sun
V.I.P Member
V.I.P Member

τα x-files μου αρεσαν οταν ημουν 8! tongue μετα ειχα ξετρελαθει καποιο χρονικο διαστημα με Lost, CSI Miami και House MD!!!και τα φιλαρακια τα σπανε!τωρα δεν εχω τηλεοραση και γι αυτο δεν παρακολουθω τιποτα απο αυτα!!!απο ελληνικες σειρες μ αρεσει μονο το ουκ αν λαβεις παρα του μη εχοντος..και αυτο μπορω και το βλεπω στο ιντερνετ..χεχε!!!

xstyl

xstyl
administrator
administrator

εγω το καλοκαιρι ειδα στον υπολογιστη μου και την 4η season του prison break. τα σπαγε!!!!

sun

sun
V.I.P Member
V.I.P Member

ο ρε μανια με το prison break!! tongue

xstyl

xstyl
administrator
administrator

γιατι????? τα σπαει!!!! Cool

sun

sun
V.I.P Member
V.I.P Member

ουυ ρεε!!το Lost τα σπαει!!!! pirat

xstyl

xstyl
administrator
administrator

σιγα το lost....

λοιπον, τελος. μια ειναι η καλυτερη σειρα. Mighty Morphin Power Rangers!!!!!!

sun

sun
V.I.P Member
V.I.P Member

γαματο ειναι το lost!!!εχεις δει ποτε ε??
χαχαχα....οτι να ναι!!!!! Laughing ακου power rangers tongue
πες μου, ακομα βλεπεις??

xstyl

xstyl
administrator
administrator

εννοειται. καθε μερα. ξυπναω πρωι και παρακολουθω με δεος. αμα δεν δω μια μερα δεν παει καλα η υπολοιπη μερα... αστα. προχθες που δεν ειδα, σκονταψα στις σκαλες...

sun

sun
V.I.P Member
V.I.P Member

χαχαχα!!!η καταρα των power rangers!!οτι να ναι ομωςtongue! καλα και ποιο καναλι δειχνει power rangers?δεν εχω δει πουθενα...

xstyl

xstyl
administrator
administrator

ενα ειναι το καναλι που δειχνει power rangers!!! YOUTUBE!!!!! και μεταγλωτισμενα!!!!

sun

sun
V.I.P Member
V.I.P Member

θεουλι μου!!!!παραιτουμε....
tongue
ρε μου γενηθηκε μολις τωρα η απορια..οι power rangers ηταν μονο με ηθοποιους η και με κινουμενα σχεδια?δεν μπορω να θυμηθω....

xstyl

xstyl
administrator
administrator

λοιπον, το χω ψαξει. μονο με ηθοποιους. βασικα δεν εχω πετυχει καθολου κινουμενο σχεδιο. την ιδεα την πηρανε απο μια ιαπονεζικη σειρα που η μονη διαφορα απο τους power rangers ειναι το ονομα. δεν θυμαμαι πως λεγονταν αυτοι. αλλα το concept ιδιο. 5 βλακες που σωζουν τον κοσμο!!!

sun

sun
V.I.P Member
V.I.P Member

χαχα....οκε!!οποτε καλα το θυμομουν! tongue

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Παρόμοια θέματα

-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης