ΠΟΛΥΓΩΝΟ

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Περιεχτικη Δημοκρατια

4 απαντήσεις

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Οχι-μπορει να εχω την ελευθερια να πω οτι θελω,επειδη το νιωθω εγω,αλλα δεν εχω το δικαιωμα να θιξω καποια κακως κειμενα,οπωςοσα σχετιζονται με τον προεδρο της δημοκρατεις η την θρησκεια.Δημοκρατεια σημενει να μην διωκεσαι για αυτα που πιστευεις-αν εγω γραψω σε οποια εφημεριδα οτι πρεπει να μειωθουν τα εξοδα προεδριας η να καταργηθουν οι μισθοι των κληρικων θα μπω "μεσα"!

Σε προηγούμενο ποστ γιατί μου είπες ότι ΔΥΣΤΥΧΩΣ στην Ελλάδα δεν υπάρχει νόμος για τους αρνητές του ολοκαυτώματος?

Επισκέπτ


Επισκέπτης

Ομήρου Απόγονος έγραψε:Οχι-μπορει να εχω την ελευθερια να πω οτι θελω,επειδη το νιωθω εγω,αλλα δεν εχω το δικαιωμα να θιξω καποια κακως κειμενα,οπωςοσα σχετιζονται με τον προεδρο της δημοκρατεις η την θρησκεια.Δημοκρατεια σημενει να μην διωκεσαι για αυτα που πιστευεις-αν εγω γραψω σε οποια εφημεριδα οτι πρεπει να μειωθουν τα εξοδα προεδριας η να καταργηθουν οι μισθοι των κληρικων θα μπω "μεσα"!

Σε προηγούμενο ποστ γιατί μου είπες ότι ΔΥΣΤΥΧΩΣ στην Ελλάδα δεν υπάρχει νόμος για τους αρνητές του ολοκαυτώματος?
Η αρνηση των εγκληματικων ενεργειων του παρελθοντος και η προτροπη σε πραξεις βιας αποτελουν εγκληματικες ενεργειες και δεν εχουν καμια απολητως σχεση με την ελευθερια του λογου.

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Οι αρνητές υποστηρίζουν/πιστεύουν μέσα από έρευνες κτλ ότι δεν υπήρξε ποτέ το ολοκαύτωμα.που το κακό?
δεν μιλάμε τώρα για <,ακροδεξιά>> στοιχεία.Μιλάμε για ιστορικές αναθεωρήσεις.Εκτός αν θες να καταδικάζονται άνθρωποι για την πολιτική τους ιδεολογία.
Γιατί σχετίζεις 2 πράματα ταυτόχρονα?

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης