ΠΟΛΥΓΩΝΟ

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μαζική επίθεση σε sites με υπότιτλους

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Πρίν λίγες μέρες παρατηρήθηκε μαζική επίθεση σε όλες τις ελληνικές σελίδες που παρέχουν υπότιτλους για ταινίες.Οι σελίδες κλείσανε κάνοντας μας πλέον να πηγαίνουμε στο βίντεολοκλάμπ για να νοικιάζουμε ταινίες....
Γαμώτο... Evil or Very Mad

xstyl

xstyl
administrator
administrator

ναι το μαθα και γω. τι μαλακια. δν μπορουμε να βρουμε τωρα υποτιτλους, εχθως αν κατευαζουμε αγγλικους. το κανω πολλες φορες. σε τορρεντς δν υπαρχουν ελληνικοι υποτιτλοι??? οποτε μην στενοχωριεστε..

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

xstyl έγραψε:ναι το μαθα και γω. τι μαλακια. δν μπορουμε να βρουμε τωρα υποτιτλους, εχθως αν κατευαζουμε αγγλικους. το κανω πολλες φορες. σε τορρεντς δν υπαρχουν ελληνικοι υποτιτλοι??? οποτε μην στενοχωριεστε..
Έψαξα να βρώ τπτ αλλά δεν ικανοποιήθηκα.Τέσπα.όλο και κάποια σελίδα θα ξανανέβει.Ευελπιστώ δηλ.

gman

gman
designer
designer

Όποιος ψάχνει βρίσκει. Δεν ξέρω τι παίζει, αλλά πιστεύω ότι λογικά η επίθεση αυτή θα έγινε σε σελίδες γνωστές, που ασχολούνται μόνο (ή κυρίως) με υπότιτλους ταινιών. Θεωρώ πως αν υπάρχει κάποια σελίδα, λιγότερο γνωστή που να μην ασχολείται μόνο με υπότιτλους, θα πέρασε απαρατήρητη. Ας ψάξουμε για τέτοιες σελίδες, αν και υπάρχουν και τα torrents.

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Υπάρχουν τέτοιες σελίδες που λές αλλά δεν έχουμε πολύ μεγάλη ποικιλία.Δηλ δεν βρίσκεις υπότιτλους για πολλές ταινίες.

gman

gman
designer
designer

gman έγραψε:Όποιος ψάχνει βρίσκει.
Κοίτα, εγώ μόλις το έμαθα και ήδη βρήκα 2 site για ελληνικούς υπότιτλους:
Greek subtitles project
TVsubtitles.net.
Στην πρώτη σελίδα έχει σταματήσει το uploading, δηλαδή μπορείτε να βρείτε όλους τους υπότιτλους που έχουν ανέβει μέχρι τώρα, αλλά δεν ανεβαίνουν καινούριοι. Δεν ξέρω βέβαια, πόσο θα κρατήσει αυτό, πάντως η δεύτερη σελίδα λειτουργεί ακόμα κανονικά.

Απ' όσο ξέρω τα sites που προς το παρόν δεν λειτουργούν (έχουν απενεργοποιήσει τους υπότιτλους) είναι τα:
Greek TV Subs
Subs4U.gr
Subtitles.gr
MoviePlace.gr

Ενώ οι εξής σελίδες έκλεισαν οριστικά:
GreekSubs.com
apsubs.com

Όποιος βρει κι άλλες σελίδες για ελληνικούς υπότιτλους που λειτουργούν ακόμα, ας τις βάλει εδώ, να τις μάθουμε κι εμείς...

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Ναι τα ξέρω αυτα..Απλά δεν βρήκα τον συγκεκριμένο υπότιτλο που ήθελα. Razz

Noel

Noel
τετράγωνο
τετράγωνο

Και εγώ έψαχνα για υποτίτλους. Υπάρχουν ακόμα κάποια ανοιχτά αλλά οι καλές μεταφραστικές ομάδες ήταν στα σάιτ που μπλοκάραν .Τα σάιτ που έχουν μείνει δεν είναι και πολυ ενεργά.....
Και δεν πρόλαβα να κατεβάσω υποτίτλους για το μια σειρα που βλεπω. Mad

Επισκέπτ


Επισκέπτης

εγω παλι βρηκα υποτιτλους για την ταινια που ηθελα αλλα δεν βρισκω την ταινια pig monkey

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

athirostomos έγραψε:εγω παλι βρηκα υποτιτλους για την ταινια που ηθελα αλλα δεν βρισκω την ταινια pig monkey
Έλα ρε.Ψάξε σε διάφορες σελίδες torrent & rapidshare.

xstyl

xstyl
administrator
administrator

Noel

Noel
τετράγωνο
τετράγωνο

www.TVsubtitles.net

Έχει όλους τους καινούργιους Ελληνικούς υπότιτλους για ξένες σειρές.

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Παρόμοια θέματα

-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης