ΠΟΛΥΓΩΝΟ

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Θανατικη ποινη

4 απαντήσεις

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Θανατικη ποινη Empty Θανατικη ποινη 20/10/2008, 07:09

Επισκέπτ


Επισκέπτης

Επι τη ευκαιρια του θεματος για τα ναρκωτικα ,ειχα συζητηση ,κατ ιδιαν , με μελος της κοινοτητας μας ( αν θελει ο ιδιος ας πει ποιος ειναι) που πρεσεβεβε την αποψη οτι πρεπει να επιβαλλεται θανατικη ποινη για τους εμπορους . Στμφωνητε να υπαρχει θανατικη ποινη για καποια ποινικα εγκληματα η διαφωνιτε για ολα?

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Θανατική ποινή για τους παιδεραστές.Εκεί μόνο είμαι υπέρ.

Επισκέπτ


Επισκέπτης

Ομήρου Απόγονος έγραψε:Θανατική ποινή για τους παιδεραστές.Εκεί μόνο είμαι υπέρ.

συμφωνώ!!και επειδή θέλω να παίρνω και το μέρος του ασθενούς φύλου,πιστεύω ότι μερικές φορές θα πρέπει να ισχύει και για τους βιαστές...μετά από ένα βιασμό μερικές γυναίκες σιχαίνονται τον εαυτό τους,κάνουν μπάνιο κάθε 5 λεπτά και γενικά η ζωή τους γίνεται....πολύ απαίσια...

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Εχει εφευρεθεί ένα αντικείμενο για τις γυναίκες σε περίπτωση βιασμού.Μιά <<παγίδα>> ας πούμε όπου ο βιαστής αναγκάζεται να πάει στον γιατρό και...τσουκ...μέσα με την μία.Δεν ξέρω αν έχει έρθει στην Ελλάδα αν και δεν το νομίζω μιας και δεν το έχω πουθενά να διαφημίζεται.

Sir_speaker1

Sir_speaker1
πεντάγωνο
πεντάγωνο

Θανατική ποινή διαφωνώ αλλά όχι και να υπάρχουν έξω άτομα που έχουν καταδικαστεί ισόβια.

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Sir_speaker1 έγραψε:Θανατική ποινή διαφωνώ αλλά όχι και να υπάρχουν έξω άτομα που έχουν καταδικαστεί ισόβια.
Και στους παιδεραστές και σε ανθρώπους που σκοτώνουν ή και βιάζουν τα ίδια τους τα παιδιά?

Sir_speaker1

Sir_speaker1
πεντάγωνο
πεντάγωνο

Ισόβια χωρίς ποτέ να βγουν από την φυλακή να σαπίσουν εκεί.

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Sir_speaker1 έγραψε:Ισόβια χωρίς ποτέ να βγουν από την φυλακή να σαπίσουν εκεί.
Χαχα...δεν θα προλάβουν ρε συ..Αφού τους παιδεραστές τους σκοτώνουν στη φυλακή.Σε όλο τον κόσμο.

Επισκέπτ


Επισκέπτης

το post του ομήρου-αρβανήτη σβήστηκε..επειδή στην αρχή έλεγε...
''Χωρίς να θέλω να πω την άποψή μου στο συγκεκριμένο θέμα.......''και συνέχιζε με μία ερώτηση που μόνο φασαρία μπορούσε να φέρει...αν δεν έχεις να γράψεις κάτι επί του θέματος,μην το γράφεις...και οι καυγάδες εκτός του forum...

omhros_arvaniths


γωνία
γωνία

ΔΕ διεγραψα το post μου,καποιος φανταζομαι θα το λογοκρινε!Μαλιστα,ποιος?Συμφωνα με καποια κειμενα υπαρχουν ενδειξεις για παιδοφιλια στην αρχαια Ελλαδα!Απ'οτι φαινεται,ομως,εσυ γνωριζεις,αν ισχυουν.Θανατος στους φασιστες (οπως το εννοειτε εσεις)και στους βιαστες ψυχων?

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

omhros_arvaniths έγραψε:ΔΕ διεγραψα το post μου,καποιος φανταζομαι θα το λογοκρινε!Μαλιστα,ποιος?Συμφωνα με καποια κειμενα υπαρχουν ενδειξεις για παιδοφιλια στην αρχαια Ελλαδα!Απ'οτι φαινεται,ομως,εσυ γνωριζεις,αν ισχυουν.Θανατος στους φασιστες (οπως το εννοειτε εσεις)και στους βιαστες ψυχων?
H παιδοφιλία όπως και η ομοφυλοφυλία υπήρχε και θα υπάρχει σε όλο τον κόσμο.Το θέμα είναι αν ήταν αποδεκτό.Και όχι δεν ήταν και ειδικα η παιδοφιλία....και αρχίζεις να καταντάς αηδία.

Επισκέπτ


Επισκέπτης

omhros_arvaniths έγραψε:ΔΕ διεγραψα το post μου,καποιος φανταζομαι θα το λογοκρινε!Μαλιστα,ποιος?Συμφωνα με καποια κειμενα υπαρχουν ενδειξεις για παιδοφιλια στην αρχαια Ελλαδα!Απ'οτι φαινεται,ομως,εσυ γνωριζεις,αν ισχυουν.Θανατος στους φασιστες (οπως το εννοειτε εσεις)και στους βιαστες ψυχων?

το post σου,όπως έγραψα και πριν,σβήστηκε...συγκεκριμένα από εμένα..για τους λόγους που σου εξήγησα..αυτή είναι η δουλειά μου ως moderator..να συντονίζω την κουβέντα...εκτός αν ξέρεις κάτι που δεν ξέρω???

omhros_arvaniths


γωνία
γωνία

trias,μπορουσε να φερει καυγαδες σε μη δημοκρατικους και πολιτισμενους ανθρωπους!Δεν εχεις ακουσει αυτο για τους αρχαιους Ελληνες,μηπως θες εδω να γραφεται ο,τι ευνοει τους Ελληνες??Γιατι δε γραφεις εδω τι εγραψα για να δουν και αλλοι να κρινουν?Παντογνωστη,ομηρου απογονος,το Σωκρατη που ελεγε οτι:'εν οιδα οτι ουδεν οιδα' τον εχεις ακουσει?τελος παντων πιστευετε οτι αξιζει θανατικη ποινη στον πομπο Η στο δεκτη ενος προπαγανδιστικου και ιμπεριαλιστικου μηνυματος?

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Ναι το ξέρω.Αλλά πάνω σε τί μου το λές αυτό?Εγώ σου απάντησα περί παιδοφιλίας.

Επισκέπτ


Επισκέπτης

Μπαννερ κλειδωσε το ποστ παρακαλω-δεν αντεχω να διαβασω και αλλη βαρβαροτητα!!

Επισκέπτ


Επισκέπτης

Θανατος σε αυτους που φταιχνουν την βοτκα!! Twisted Evil

Επισκέπτ


Επισκέπτης

athirostomos έγραψε:Θανατος σε αυτους που φταιχνουν την βοτκα!! Twisted Evil

???

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Τους ρώσσους εννοεί.

Επισκέπτ


Επισκέπτης

Ομήρου Απόγονος έγραψε:Τους ρώσσους εννοεί.

το κατάλαβα...γιατί όμως...μου φαίνεται τρώγεσαι φίλε αθυρόστομε για καυγά με τον car6...

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

Εκτός απο τους <<φασίστες>> δεν θέλει ούτε τους μπελσεβίκους... lol!

Επισκέπτ


Επισκέπτης

πλακα κανω ρε παιδια Very Happy

gman

gman
designer
designer

Ε, βέβαια, πού να το καταλάβουν! Έχουμε χάσει και την αίσθηση του χιούμορ πιά! Με το ζωνάρι κρεμασμένο είναι όλοι! Μόλις δούμε ένα μήνυμα, το κυνηγάμε με το τουφέκι! Είμαστε διαρκώς έτοιμοι για επίθεση!

ΝΤΟΥ ΚΑΙ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΘΑΝΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ! (για να μην είμαι εκτός θέματος)

Ομήρου Απόγονος

Ομήρου Απόγονος
οκτάγωνο
οκτάγωνο

gman έγραψε:Ε, βέβαια, πού να το καταλάβουν! Έχουμε χάσει και την αίσθηση του χιούμορ πιά! Με το ζωνάρι κρεμασμένο είναι όλοι! Μόλις δούμε ένα μήνυμα, το κυνηγάμε με το τουφέκι! Είμαστε διαρκώς έτοιμοι για επίθεση!

ΝΤΟΥ ΚΑΙ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΘΑΝΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ! (για να μην είμαι εκτός θέματος)
E...με τέτοια ένταση που πήρε το φόρουμ...

Επισκέπτ


Επισκέπτης

gman έγραψε:Ε, βέβαια, πού να το καταλάβουν! Έχουμε χάσει και την αίσθηση του χιούμορ πιά! Με το ζωνάρι κρεμασμένο είναι όλοι! Μόλις δούμε ένα μήνυμα, το κυνηγάμε με το τουφέκι! Είμαστε διαρκώς έτοιμοι για επίθεση!

ΝΤΟΥ ΚΑΙ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΘΑΝΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ! (για να μην είμαι εκτός θέματος)

ΑΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

omhros_arvaniths


γωνία
γωνία

νιωθουν καλυτερα,αν επιβαλλουν την ταξη οι αναρμοδιοι?αυτοι τα προκαλεσαν ολα-ρωσοι κατασκευαζουν τη βοτκα,και οχι ολοι οι ρωσοι.τι γνωμη εχετε για τη θανατικη ποινη του σανταμ χουσεΙν?

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης